top of page

Sauna pripravená na dokončenie 

Sauna je pripravená na dokončenie podľa výberu zákaznika

 

Na obrázku je Sauna Comfort, ktorá je pripravená na finálne dokončenie zákazníkom.

 

Vykurovacie teleso podľa výberu

 

Drevo

 

Ako vykurovacie teleso je použitá pec Harvia M3 o výkone 13 KW, ktorá je vybavená sklenenými dvierkami, a plášť je v čiernej/grafitovej farbe. Na hornej časti kachlí je nerezový deflektor. Súčasťou pece sú aj lávové kamene (20 kg), ktoré sú ukladajú do vrchnej časti pece.

 

Elektrina

 

Alternatívou k vykurovaniu na drevo je elektrická energia. Ako vykurovacie telesá používame  pece HARVIA BC 90, je to klasika s nadčasovým dizajnom. Na pohľad veľmi príjemná pec, s ovládaním na plášti, vybavená termostatom, tepelnou poistkou, automatickým vypnutím a časovačom (odložený štart).

 

Viac o tom, aké vykurovacie teleso zvoliť sa dočítate v Blogu TU.

Strešná kritina

 

 "Kanadský šindeľ" je idálnou krytinou pre takýto druh prekrytia strechy. Vybrať si môžete z množstva farebných kombinácií (farebné schémy TU), najpoužívanejšie odtiene sú hnedá /Dual Brown/, čierna /Dual Black/, šedá /Harward Slate/, Zelená /Forest Green/ a Červená /Riviera Red/. Zároveň sú uvedené odtiene bežne k obstaraniu, na ostatné odtiene je dlhšia čakacia doba, aj mesiac, mesiac a pol.  

 

Povrchová úprava

 

Na povrchovú úpravu
sauny Premium používame výborné produkty od OSMO Holz und Color. Každá sauna je ošetrená dvojitým náterom, (vzorkovník TU
).

Cenník Sauny nájdete na tomto odkaze Sudová Sauna Comfort cenník pozná 3 cenové alternatívy, BASIC, STANDART a PREMIUM. V alternatíve BASIC, sauna nemá predné a zadné olemovanie horného polkruhu strešných lát. STANDART má olemovanie horného polkruhu strešných lát, a verzia PREMIUM má olemovanie a taktiež osvetlenie.  

Pri prevedení na el. energiu je zľava 200 eur !!!

V prípade, že máte o Saunu záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Vyplňte formulár, alebo zavolajte: +421 919 380 965

Výborne! Vaša správa bola odoslaná na našu adresu. V krátkom čase Vás budeme kontaktovať.

bottom of page